logo

Kurumsal

1982 yılında kurulan İŞMONT Türkiye'de İş Elbiseleri sektöründe faaliyet gösteren En köklü ve En büyük kuruluştur. Dört ana sektöre hizmet veren firmamız Endüstri, Güvenlik, Turizm-Otel ve Hastane kıyafetlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile İş Elbiselerinde her sektöre hitap eden ilk ve tek kuruluştur. Türkiye'de iş yaşamının değişmez markası olan İŞMONT A.Ş. 1983 yılından bu yana güven ve kalitenin seçeneği olmuştur.

Üstün Kalite ve Servisi bütünleştirerek sektöründe öncü olan İŞMONT’ un İstanbul Çamlıca'da Genel Müdürlük Binası Türkiye' de 11 Almanya'da 1 olmak üzere toplam 12 adet perakende satış mağazası vardır. Ayrıca bu mağazalarımızda toptan satış için Pazarlama departmanları da bulunmaktadır. Bu mağazalar İstanbul’da; Şişli, Kozyatağı, Güneşli, Çamlıca, Kadıköy ve Dudullu olmak üzere İstanbul dışında ise İzmir-Karabağlar, İzmir-Gaziemir, Kocaeli, Gebze ve Antalya da’dır. Yurt dışında ise Almanya Köln Mağazamız 2004 yılında faaliyete geçmiş, 2009 yılı itibariyle bu mağazamız Duesseldorf şehrine taşınmıştır. Kuruluşundan bu yana müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösteren İŞMONT’ un temel hizmet anlayışı müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktır. İş dünyasına 550 çalışanı ile hizmet veren İŞMONT; Adapazarı'nda bulunan 30.000 m² alanda 12.000 m² kapalı alana sahip fabrikasın da ve İstanbul da bulunan 2500 m² kapalı alana sahip fabrikasın da Bant sistemiyle seri üretim yapmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 1.500.000 adet olan İŞMONT, geniş ürün yelpazesi ile İş elbiselerinde her sektöre seçenek ve hizmet sunmaktadır.

Alanında yine bir ilki gerçekleştiren İŞMONT ISO 9001 kalite proseslerini uygulayarak üretimini yapmakta, sektöründe ilk ISO 9001 belgeli Türk kuruluşu olma özelliğini de sürdürmektedir. Kalite güvence sistemi ile düşük maliyetli, yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterilerine zamanında teslim etmek, kalite yarışında yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da önde olabilmek İŞMONT’ un ana hedefidir. İş hayatının zor ve tehlikeli koşullarında can güvenliğini ön planda tutan özel kumaşlar ile üretilen iş elbiseleri seçenekli renkleri ve değişken modelleri ile müşterilerine Güven ve Prestij sağlamaktadır.

Misyonumuz: Hep daha iyiyi hedefleyerek, her sektörde üretimde kaliteyi arttıran, çalışanlara işini sevdiren, kazandığı değerleri çalışanları ve toplumla paylaşan, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamına katkıda bulunan örnek bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz: Kalitesi ve farklı tasarımıyla dünya çalışanlarını giydiren en büyük marka olmak.